Geen Resultaten Gevonden.
De pagina die je hebt opgevraagd kon niet worden gevonden. Probeer je zoekopdracht te verfijnen of gebruik de navigatie hierboven om het bericht te vinden.
Verified publisher
Collaborall
Alle assets met hun gegevens, documenten en staat op één plek.
Gemeenten en andere overheden
Service- en Onderhoudsbedrijven
Netbeheerders
Ingenieurs- en Ontwepbureau’s
Ontwikkel en Bouwbedrijven
omschrijving
Asset Management is de plek waar alles staat wat een organisatie beheert. Per object leg je vast wat het is, waar het staat, waar het van gemaakt is en in welke staat het verkeert.
Documenten, inspecties en onderhoudshistorie hangen aan het object zelf, en niet aan een map met een naam die alleen de beheerder begrijpt. Daardoor is bij elke vraag over een object, van een storing tot een vervangingsbeslissing, meteen duidelijk waar je het antwoord vandaan haalt.
Waarom BIM Viewer · USP'S
Gegevens hangen aan het object, niet aan een map of een spreadsheet.
Objecttypen zijn zelf in te richten, dus de app volgt jouw areaal in plaats van andersom.
De assetgegevens zijn dezelfde gegevens die de rest van het platform gebruikt.
Wat levert het op
Waarom
["Situatie: De gegevens over wat een organisatie beheert staan verspreid: objecten in een kaartlaag, eigenschappen in spreadsheets, documenten op een schijf en de staat in het hoofd van de beheerder.", "Probleem: - Geen centraal overzicht van de objecten en hun gegevensn- Documenten en inspecties niet gekoppeld aan het object waar ze over gaann- Elk type object wordt net anders vastgelegd", "Implicatie: - Bij elke vraag opnieuw zoeken in meerdere bronnenn- Beslissingen over vervangen of onderhouden op gevoeln- Kennis verdwijnt als een beheerder vertrekt", "Need-payoff: - Objecten met hun gegevens op één plek → in één keer het antwoordn- Documenten en inspecties aan het object → de historie blijft bij elkaarn- Vaste objecttypen → gelijksoortige objecten zijn vergelijkbaar"]
<p>De app beheert de objecten van een organisatie met hun eigenschappen, documenten en staat. Objecten worden ingedeeld naar type, zodat gelijksoortige objecten dezelfde gegevens bijhouden.</p>
<p>– Objecten vastleggen met hun eigenschappen en locatie<br />
– Indelen naar objecttype, met per type dezelfde velden<br />
– Documenten en inspectieresultaten aan een object hangen<br />
– Zoeken en filteren over het hele areaal</p>
TECHNICAL FEATURES
<p>Frontend: app binnen ANT OS, draait in de browser zonder installatie.<br />
Backend: objecten en hun eigenschappen staan in de projecttabellen van het platform.<br />
API: leest en schrijft via de platform-API, zodat andere apps met dezelfde gegevens werken.</p>
De pagina die je hebt opgevraagd kon niet worden gevonden. Probeer je zoekopdracht te verfijnen of gebruik de navigatie hierboven om het bericht te vinden.
Data requirements
Versie
1.0.0
We laten in 30 minuten zien wat deze app voor jouw projecten betekent.
Bewijs uit de praktijk

Praktijk
Van GIS en BIM tot point clouds: alle data kwam samen in één centrale omgeving. Zo werd de renovatie van de Hoofdvaarweg Lemmer–Delfzijl transparanter, efficiënter en beter beheersbaar.
Lees artikel

Praktijk
MONADY bestuurder en CTO van de collaborall Group, Jan Willem Kattouw, was spreker op het FUTURE GREEN CITY CONGRES én de Vakbeurs Openbare Ruimte.
Lees artikel

Praktijk
Na 5 jaar te hebben gewerkt bij Daiwa House Modular Europe start Tomas de Swaaf Group als Managing Partner.
Lees artikel